افزایش رتبه در گوگل و سئو سایت

google

افزایش رتبه در گوگل و سئو سایت

راه های افزایش رتبه در گوگل

زمانی که وب سایت شما به صفحه اول گوگل می آید به معنی آن است که نکاتی که برای این موتور جستجو لازم بوده است را به خوبی انحام داده اید.
افزایش رتبه در گوگل به دلیل رعایت نکاتی است که در یز می آید مانند:

۱- نوشتن مطالب با کیفیت.
۲- به روز کردن وب سایت خود با مطالب جدید.
۳- مطالب جدید با موضوع و تعریف وب سایت و کلمات کلیدی شما مغایرت نداشته باشد.
۴- استاندارد سازی صفحات
۵- استفاده نکردن زیاد از کلمات کلیدی مثل هم
۶- ورود از طریق لینک
۷- ساختن نقشه سایت
۸- ترجمه صفحات به زبان های مختلف
۹- ساختن خوراک آر اس اس
۱۰- فعالیت در شبکه های اجتماعی و معرفی لینک های وب سایت
۱۱- به اشتراک گذاری لینک ها

 

۱- نوشتن مطالب با کیفیت:

مهمترین عامل در افزایش تبه در موتور های جستجو، نوشتن مطالب مفید با نگارش خود شما می باشد. زمانی که کاربران اینترنت برای موضوعی خاص جستجو می کنند می توانند مطالب سایت شما را پیدا کنند و از طریق لینک هایی که توسط موتور های جستجو به آن ها معرفی می شود وارد وب سایت شما شوند. هر قدر مطالب جالب تر و خاص تر باشد بازدید کننده بیشتری وارد سایت شما می شود و در نتیجه موتور های جستجو کم کم شما را در رتبه های بالاتری نشان می دهند تا بازدید کننده ها بتوانند سریع تر شما را پیدا کنند.

کپی نکنیم!

باید توجه داشت که کپی کردن مطالب از نوشته هایی که قبلا در اینترنت موجود است نه تنها رتبه شما را افزایش نمی دهد بلکه به سایتی که از آنجا کپی کرده اید کمک می کند تا رتبه ی خود را افزایش دهد.

 

۲- به روز کردن وب سایت خود با مطالب جدید:

وب سایت هایی که مطالب خود را به روز نمی کنند در صف کاهش بازدید کننده و در نتیجه رتبه آن ها کم می شود. اگر نویسنده بلاگ هستید حد اقل هفته ای یک بار نوشته های خود را به روز و به آن اضافه کنید.

 

۳- مطالب جدید با موضوع و تعریف وب سایت و کلمات کلیدی شما مغایرت نداشته باشد:

اگر مطالبی که می نویسید با کلمات کلیدی که برای سایت یا آن صفحه مطابقت نداشته باشد، موتور های جستجو دچار سر در گمی می شومد و نمیتوانند نوشته را با تعریف آن مطابقت دهند. مانند آن است که با یک آدرس به محلی مراجعه نمایند و در آن محل نتوانند آن چیزی که به دنبال آن بوده اند را پیدا کنند. در نتیجه به سرعت آن محل را ترک می کنند.

۴- استاندارد سازی صفحات:

صفحه سایت استاندارد چیست و به چه صفحاتی استاندارد گفته می شود

در دیگر مقالات به صورت تشریحی به این بحث می پردازیم و شما می توانید با مراجعه به آن در این خصوص بیشتر بدانید.

 

۵- استفاده نکردن زیاد از کلمات کلیدی مثل هم:

گوگل کلمات کلیدی را تشخصی می دهد و این به خاطر خصوصیت گوگل است، اما زمانی که زیاد از این کلمه کلیدی در یک صفحه استفاده کنید مونور های جستجو به آن ها توجهی نمی کند

۶- ورود از طریق لینک:

یکی از بهترین راه های بالا بردن رتبه سایت در موتور های جستجو استفاده از بک لینک می باشد. وقتی از طریق لینک سایت شما که در سایت دیگری گذاشته اید واد سایت شوند بدین طریق روبات های گوگل متوجه می شوند که سایت شما پر بازدید است و در جستجو های بعدی سایت شما را سریع تر از بقیه سایت ها و در رتبه بالاتری نشان می دهد.

الگوریتم گوگل!

در آخرین تغییر الگوریتم موتور جستجو گوگل، استفاده از کلمه در جستجو بجای جمله طولانی تاثیر بیشتری در پیدا کردن مطلب مورد نظر در صفحات خود دارد.

۷- ساختن نقشه سایت:

نقشه سایت برای تمامی وب سایت هایی که در دنیای اینترنت وجود دارند از لزومات طراحی سایت استاندارد است. نقشه سایت یک نوشته است که روبات های گوگل می توانند از طریق آن به راحتی سایت شما را جستجو کنند. حتما در نظر داشته باشید که برای وب سایت خود نقشه آماده کند.

 

۸- ترجمه صفحات به زبان های مختلف:

 

ترجمه سایت و سایت های چند زبانه نقش موثری در بازدید از سایت شما دارد. بدین صورت که سایت شما فقط برای قشر خاصی از افراد با زبانی خاص ساخته نشده و تعداد بیشتری بازدید کننده با زبان های مختلف به سایت شما مراجعه می کنند که تاثیر مستقیم در مطرح شدن سایت شما برای موتور های جستجو دارد.

 

۹- ساختن خوراک آر اس اس:

استفاده از آر اس اس باعث می شود که خواننده های متنوعی در وب سایت شما وارد شوند و این خود باعث بالا رفتن ترافیک بازدید کننده سایت شما و افزایش رتبه در گوگل و سئو سایت می شود و موتور های جستجو متوجه می شوند که سایت شما مهم است و بازدید کننده بالا دارد.

 

۱۰- فعالیت در شبکه های اجتماعی و معرفی لینک های وب سایت:

شبکه های اجتماعی به دلیل تعداد بازداد کننده زیاد و فعال نقش بسیار موثری در تعداد بازدید کننده وب سایت شما از طریق گذاردن لینک دارد و همین بک لینک ها باعث افزایش محبوبیت سایت شما در موتور های جستجو و در نهایت افزایش رتبه سایت شما دارد.

 

۱۱- به اشتراک گذاری لینک ها:

زمانی که مطلبی می نویسید آن را به اشتراک گذارید. در نتیجه افرادی که دوست دارند و مطالب شما را می پسندند می توانند آن را برای بقیه به اشتراک بگذارند. به این روش تعداد زیادی بازدید کننده عین مطلب شما را میبینند و لینک یا مطلب شما تکثیر می شود و نتیجه آن افزایش رتبه در گوگل و سئو سایت.

افزایش رتبه در گوگل و سئو سایتsimia
016