سئو و بهینه سازی سایت

بهینه سازی وب سایت (SEO)

 

 

 

سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت

 

 

 

بهینه سازی وب سایت یا سئو به مجموعه ای از فعالیت هایی می گویند که بر روی وب سایت شما انجام می شود تا شما را در موتور های جستجو در جایگاه بالاتری نسبت به رقبای خود قرار بگیرید در نتیجه در دنیای اینترنت دیده می شود.

استودیو سیمیا بر اساس آخرین تکنولوژی های روز و با بهره گیری از آخرین تغییرات الگوریتم موتور های جستجو می تواند در کار تبلیغات جایگاهی بهتر در دنیای وب برای شما به ارمغان آورد.

 

 

خدمات سئو و بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو

۱- آنالیز رقبای شما

۲- آنالیز و پیشنهاد کلمات کلیدی

۳- معرفی وب سایت به موتور های جستجو

۴- افزایش تعداد بازدید به واسطه ی سئو

 

افزایش برتری

روش‌های گوناگونی می‌توانند برتری یک صفحه وب را در میان ننتایج جستجو افزایش دهند. لینک کردن متقابل صفحات یک وب سایت جهت فراهم نمودن لینک‌های بیشتر به صفحات مهمتر، می‌تواند شانس در دید بودن آن را افزایش دهد. نوشتن محتوایی که شامل کلمات کلیدی باشد، به نحوی که متن حاصل، به طیف گسترده‌ای از ورودی‌های جستجو مرتبط باشد، می‌تواند سبب افزایش ترافیک شود. به روز رسانی محتوا بمنظور خزش مکرر توسط موتورهای جستجو می‌تواند یک وزن اضافی به سایت بدهد. اضافه نمودن کلمات کلیدی مرتبط با فرا داده‌هایی که یک صفحه وب شامل تگ عنوان و فرا توضیح، می‌تواند منجر به بهبود رابطه لیست‌های جستجوی یک وب سایت و در نتیجه افزایش ترافیک شود. نرمالیزه کردن نشانی اینترنتی صفحات وب در دسترس نشانی‌های اینترنتی متعدد، با استفاده از عنصر لینک متعارف یا از طریق ریدایرکت‌های ۳۰۱، می‌تواند این اطمینان را فراهم آورد که لینک به نسخه‌های مختلف URL جهت محاسبه نمره محبوبیت لینک صفحه، مورد توجه و استفاده قرار می‌گیرد.

 

هم اکنون می توانید برای مشاوره و یا سفارش با کارشناسان ما تماس بگیرید

[wdi_feed id=”1″]

سئو و بهینه سازی سایتsimia