طراحی وب سایت

راه حل تبلیغاتی مناسب

اگر بدنبال راه حلی برای تبلیغات با هزینه کم ، استفاده و دسترسی گسترده تر می باشید ، ما یک وب سایت را به شما پیشنهاد می کنیم. زیرا تخصص ما ایجاد وب سایت هایی جذاب با عملکرد خوب و سرعت بارگذاری بالاست. ما به شما کمک می کنیم تا شما به حداکثر توانایی و قدرت در حوزه تخصصی خود برسید.

دلایل داشتن یک وب سایت

همواره شرکت ها و مشاغل بدنبال مطرح کردن نوع فعالیت و شناساندن آن می باشد و همین امر باعث گردیده تا از راههای مختلفی وارد شوند یکی از مواردی که همیشه برای کارآفرینان و مدیران شرکت قابل توجه است (هزینه و زمان ) می باشد.
در سال های اخیر سریع ترین ، کم هزینه ترین و در دسترس ترین منبعی که مشتریان برای دریافت اطلاعات از شرکت شما یا محصول مورد نظرشان انتخاب می کنند وب سایت شرکت شماست.
با توجه به موارد بالا ، استودیوی سیمیا در ابتدا وضعیت فعلی شما را تجزیه و تحلیل کرده و یک راه مقرون به صرفه با نوع فعالیت شما پیشنهاد می کند ما همیشه با دقت به حرف های شما گوش می دهیم، با سلایق و روحیات شما آشنا می شویم زیرا معتقدیم شناخت کامل مشتری تنها راه موثر برای خلق پروژه هایی با کارایی بالا و بی عیب و نقص می باشد.

web-design-service

 

 

 

 

 

 

 

پروژه وب سایت خود را به متخصصان استودیو سیمیا بسپارید و با آرامش و خیالی آسوده نظاره گر پیشرفت خوب پروژه خود باشید.

خصوصیات وب سایت های طراحی شده

ما در اینجا به برخی از خصوصیات وب سایت های طراحی شده توسط استودیو سیمیا اشاره می کنیم.

 • استفاده از تکنولوژی روز
 • ایده های ناب
 • کاربری آسان
 • هویت شما در وب
 • تجربه زیاد در طراحی وب
 • بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر
 • جذب سریع بازدید کننده
 • سایت های فلش داینامیک
 • سازگاری با تمامی مرورگرها
 • مدیریت آسان وب سایت
 • سرعت بارگذاری بالا
 • گرافیک منحصر به فرد
 • استفاده از تکنولوژی روز

16 سال

تجربه

 

98%

رضایت مشتریان

215

وب سایت

استفاده از تکنولوژی روز

1طراحی وب سایت با جدیدترین و برترین تکنولوژی ها و گرافیک متناسب

ایده های ناب

2ما همیشه با ایده های جدید و استفاده از تکنولوژی های روز توانسته ایم هویت واقعی مشتریان خود را در عرصه مجازی وب نشان داده و باعث توسعه کسب و کار مشتریان خود شویم.

کاربری آسان

3هدف ما ایجاد وب سایت هایی است که در عین داشتن جزئیات زیاد استفاده از آن بسیار آسان باشد.

هویت شما در وب

4وب سایت شما هویت شما در اینترنت است، در صورتی که وب سایت شما به شکل ضعیفی ارائه شود مشتریان شرکت و کالای شما را ضعیف تلقی خواهند کرد.شما باید با داشتن وب سایت خوب احساس غرور کنید.

تجربه زیاد در طراحی وب

5تجربه زیاد در زمینه طراحی وب سایت و طراحی خلاقانه طرح باعث شده ما به سرعت به طرح نهایی برسیم که این امر باعث گردیده تا اکثر مشتریان ما در همان لحظه دیدن طرح، آن را بدون هیچ تغییری تایید کنند.

بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر

6توانایی ما در بهینه سازی وب سایت شما برای رسیدن به نتیجه دلخواه در موتورهای جستجوگر همانند گوگل باعث شگفتی شما خواهد شد (شما می توانید برای اطلاع بیشتر به صفحه سئو مراجعه نمایید.)

جذب سریع بازدید کننده

7بررسی ها نشان داده، بیشتر بازدید کنندگان وب در ثانیه تصمیم می گیرند که در سایت بمانند و ادامه صفحات را ببینند، یا اینکه آن را ترک کنند . وقتی کاربری وارد وب سایت شما می شود برای آنکه از خروج او از سایت جلوگیری کنیم باید سرعت بارگذاری وب سایت بالا باشد و از همه مهمتر صفحه اول وب سایت چیدمان گرافیکی و جلوه بصری جذابی را داشته باشد.

سایت های فلش داینامیک

8سایت های فلش طراحی شده توسط ما دارای ویژگی های منحصر به فردی است . از جمله آن می توان به داینامیک بودن وب سایت فلش اشاره کرد که با پنل مدیریتی که ما در اختیار شما می گذاریم شما می توانید براحتی متن ها، تصاویر و لینکهای فلش و … را به آسانی ویرایش کرده و آن را توسعه دهید.

سازگاری با تمامی مرورگرها

9وب سایت های طراحی شده توسط استودیو سیمیا با همه مرورگرهای استاندارد سازگار بوده و تمامی اصول حرفه ای در آن رعایت می شود و برروی همه آنها آزمایش می شود تا وب سایت در تمامی مرورگرها به شکل صحیح نمایش داده شود.

مدیریت آسان وب سایت 

10ما بر این باوریم که داشتن وب سایت مهم است اما نحوه طراحی و مدیریت و توسعه آن به مراتب مهمتر می باشد. لذا مدیریت و بروز رسانی آن را بسیار ساده و با رابط گرافیکی مناسب ارائه می نماییم.

سرعت بارگذاری بالا

11ما وب سایت شما را با هر بودجه ای که باشد بصورت کامل و استاندارد طراحی می کنیم، ازبهینه سازی تصاویر گرفته تا سرعت لود صفحه، سازگاری با همه مرورگرها ، راحتی استفاده (هم برای کاربر و هم برای اپراتور سایت) ، گرافیک مبتنی بر ،css شیوه باز شدن منوها ، استفاده از تکنولوژی فشرده سازی صفحات و اطلاعات برای سرعت بالاتر وب سایت شما، انیمیشن های فلش و بسیاری از عوامل دیگر در سایت شما بصورت استانداراد و بهینه بهره خواهیم برد.

گرافیک منحصر به فرد

12طراحی گرافیکی یک وب سایت، نقش اساسی در ارتباط و ایجاد هویت آن سایت ایفا می کند، از دیدگاه کارشناسان طرح های گرافیکی سایت که توسط استودیو سیمیا انجام شده اند با شرکت های دیگر تفاوت عمده دارد. متخصصان گرافیک در زمینه خلاقیت و جذابیت گرافیکی، برای وب سایت در سال های اخیر باعث افتخار ما بوده و همواره در جهت بهتر شدنشان بیش از پیش می کوشیم.

 

پرسش های متداول در زمینه طراحی وب سایت

2اصلاً چه نیازی به وب سایت است ؟
کارت ویزیت و کاتالوگ هایی که دارم کافی است؟

در صورتی که طراحی وب سایت حرفه ای باشد می تواند بسیار موثرتر از کاتالوگ ها و بروشورها که با هزینه هایی به مراتب سنگین تر قابل دسترسی هستند، عمل نماید
برای ایجاد وب سایت، شما هزینه ای اولیه انجام داده و هزینه اندکی بابت بروز رسانی و نگهداری آن صرف خواهید نمود حال آنکه برای کاتالوگ و بروشور بدین صورت نیست.

1آیا خودم یا کارمندان شرکت می توانند وب سایت بسازند؟

البته که شما یا کارمندان شرکت می توانند وب سایت بسازند. بسته های نرم افزاری مختلفی برای فروش در بازار وجود دارند که شما می توانید یکی از آن ها را انتخاب کرده و خریدداری کنید. قیمت آن ها نیز اغلب از ۲۰۰ هزار تومان فراتر نمی رود.

طراحی وب سایتsimia