مدارک بین المللی MikroTik

مدارک بین المللی MikroTik

مدارک بین المللی MikroTik

مدارک بین المللی MikroTik

یکی از شرکت های ارائه دهنده سخت افزار شبکه شرکت میکروتیک می باشد که از سال ۱۹۹۵ فعالیت خود را آغاز کرده یکی از مزایای مهم این شرکت هزینه بسیار پایین این سخت افزار می باشد. با جستجویی ساده در گوگل و یاهو میتوانید توضیحات بیشتری از مدارکی که خدمتتان عرض میکنیم بدست آورید .

🚩دوره MTCNA

افراد پس از گذراندن این دوره با مفاهیم Radius,Qos Routing,Firewall,Load Balancing و…آشنا می شوند.

🚩دوره MTCWE

در این دوره آموزشی افراد با مفاهیم و پیاده سازی شبکه های وایرلس با استفاده از تجهیزات میکروتیک آشنا می شوند و می توانند توپولوژی های مختلف وایرلس را نصب و راه اندازی و رفع اشکال کنند.

🚩دوره MTCUME

در این دوره MTCUME افراد راه اندازی RADIUS و متمرکز کردن احراز هویت و مدیریت کاربران را به صورت جامع فرا می گیرند.

🚩دوره MTCTCE

در دوره MTCTCE افراد با پیکربندی کنترل پهنای باند و مدیریت ترافیک و استفاده از ویژگی Web Proxy و DNS Caching در میکروتیک به صورت کامل آشنا می شوند.

🚩دوره MTCRE

در دوره MTCRE افراد با پیکربندی Routing Protocol های مختلف بر روی میکروتیک آشنا می شوند و بعد از اتمام دوره قادر خواهند بود از میکروتیک در شبکه های WAN گسترده استفاده کنند.

🚩دوره MTCINE

در دوره آموزش MTCINE مفاهیم و تنظیمات مربوط به پروتکل BGP، MPLS و VPLS برروی میکروتیک به طور کامل آموزش داده خواهد شد که پیش نیاز آن آموزش MTCRE می باشد. در پایان دوره MTCINE دانشجویان قادر به راه اندازی سرویس های مورد نیاز برای مراکز Service Provider، ISP و … خواهند بود.

 

دپارتمان امنیت استودیو سیمیا

محمدحسین عسکری

مدارک بین المللی MikroTiksimia
07

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.