چگونه از هک شدن مودم وایرلس جلوگیری کنیم ؟

جلوگیری از هک وای فای

چگونه از هک شدن مودم وایرلس جلوگیری کنیم ؟

جلوگیری از هک وای فای

بسیاری از کاربران که از اینترنت بخصوص وای فای استفاده می کنند نگران هک شدن وای فای خود هستند. استودیو سیمیا یک راه حل مناسب برای کاربران خود بیان میکند که وای فای شما کمتر در معرض حملات قرار گیرد.

امروزه کمتر کسی پیدا می شود که از اینترنت استفاده نکند در حالی که روز به روز به تعداد افرادی که از این فناوری استفاده می کنند افزوده می شود. حتما شما هم در خانه خود برای اتصال به اینترنت از وای فای استفاده می کنید و همیشه دلشوره این را دارید که وای فای شما هک نشود، و یا اینکه دوستانتان از شما رمز وای فای شما را بخواهند و شما هم برای اینکه دوستانتان ناراحت نشود رمز وای فای خود را در اختیارشان قرار می دهید. استودیو سیمیا ترفندی را برای شما آماده کرده است که پسورد وای فای خود را به هر یک از دوستانتان که مایل هستید بدهید بدون اینکه نگران باشید که حجم اینترنت شما را تمام کنند. در این آموزش قصد داریم که به شما آموزش دهیم فقط خود شما بتوانید از وای فای استفاده کنید و دسترسی به وای فای خود را محدود کنید و فقط افرادی خاص بتوانند از اینترنت شما استفاده کنند. در این آموزش حتی کسانی که وای فای شما را هک می کنند نمی توانند از اینترنت شما استفاده کنند. پس بهتر است مرحله به مرحله همراه ما باشید و امنیت وای فای خود را چند برابر کنید.

پیاده سازی :

مرورگر خود را باز کنید و وارد مدیریت دستگاه مودم خود شوید

حال سربرگ status را انتخاب نماید و در لیست wireless بر روی گزینه refresh کلیک کنید تا تمام دیوایس هایی که به دستگاه مودم شما متصل هستند نمایان شود. (تلفن همراه، لپ تاپ و سایر دستگاه ها)حال مک آدرس دستگاه های خود را کپی کنید.

هک وای فای امنیت وای فای امنیت وایرلس

چگونه از هک شدن مودم وایرلس جلوگیری کنیم ؟

حال که مک آدرس های خود را کپی کردید از منو تنضیمات روتر، سربرگ interface setup را انتخاب کنید و به منوی wireless بروید.

هک وایرلس هک وای فای امنیت وای فای امنیت وایرلس

در تب wireless به دنبال بخش wireless MACAddress filter بگردید و تیک گزینه deactivated را بزنید.

هک وای فای هک وایرلس امنیت وایرلس امنیت وای فای استودیو سیمیا

چگونه از هک شدن مودم وایرلس جلوگیری کنیم ؟

حال در این قسمت شما می توانید ۸ دستگاه برای استفاده از وای فای معرفی کنید و پس از وارد کردن MAC مورد نظر تیک گزینه Active را زده و در آخر تنظیمات انجام شده را ذخیره کنید تا تمامی عملیات اعمال شود.

چگونه از هک شدن مودم وایرلس جلوگیری کنیم ؟simia
026