طراحی سایت صنایع غذایی تک ماکارون

آنچه در ابتدای طراحی سایت تک ماکارون جلب توجه می نماید صفحه ورودی جالب با استفاده از محیط سازی منحصر بفرد آن است. افکت های زیبا، پرواز پرندگان در افق، تابش نور خورشید از کناره های لوگوی تک ماکارون از جذابیت های طراحی آن می باشد. در طراحی صفحات اصلی این سایت رنگ غالب سفید انتخاب شده است علت این امر خوانایی بیشتر نوشته ها و جلوه بیشتر عکس های محصولات تک ماکارون می باشد. این سایت دوزبانه بوده و از لحاظ سئو و بهینه سازی از رتبه بالایی در جستجوی گوگل برخوردار است. در طراحی سایت تک ماکارون از امکانات پیشرفته ای در بخش های محصولات و آشپزی به صورت کاملا داینامیک استفاده شده که توسط کاربر در پنل مدیریتی سایت به راحتی قابل به روز رسانی است.

تک ماکارون

Flash0%
.Net0%

درباره صنایع غذایی تک ماکارون:

شرکت تک ‏ماکارون با تکیه بر نزدیک به دو دهه تجربه و بهره‏گیری از فنآوری روز دنیا و نیروی انسانی متخصص و با درنظر گرفتن اصول و قوانین حاکم بر صنعت غذا، در زمینه تولید انواع ماکارونی فعالیت می‏نماید. این شرکت محصولات مغذی و سالم خود را در سطح ملی و جهانی با هدف تأمین بخشی از نیازهای غذایی جامعه عرضه می‏ نماید

ویژگی های طراحی سایت تک ماکارون:

آنچه در ابتدای طراحی سایت تک ماکارون جلب توجه می نماید صفحه ورودی جالب با استفاده از محیط سازی منحصر بفرد آن است. افکت های زیبا، پرواز پرندگان در افق، تابش نور خورشید از کناره های لوگوی تک ماکارون از جذابیت های طراحی آن می باشد. در طراحی صفحات اصلی این سایت رنگ غالب سفید انتخاب شده است علت این امر خوانایی بیشتر نوشته ها و جلوه بیشتر عکس های محصولات تک ماکارون می باشد.

این سایت دوزبانه بوده و از لحاظ سئو و بهینه سازی از رتبه بالایی در جستجوی گوگل برخوردار است. در طراحی سایت تک ماکارون از امکانات پیشرفته ای در بخش های محصولات و آشپزی به صورت کاملا داینامیک استفاده شده که توسط کاربر در پنل مدیریتی سایت به راحتی قابل به روز رسانی است.

طراحی سایت صنایع غذایی تک ماکارونsimia