طراحی سایت قالی سلیمان – فلش و دات نت

قالی سلیمان فعالیت خود را در سال ۶۱ با ریسندگی نخ آغاز و سپس تولید فرش را از سال ۷۱ شروع نمود. اکنون با بیش از پنجاه نمایندگی عمده فروشی و خرده فروشی در سطح کشور قدمهای استواری را در تصاحب سهم بازارهای بین المللی برداشته است. طراحی سایت قالی سلیمان در دو نسخه که از طریق صفحه ورودی سایت قابل دسترسی می باشد اجرا شده است. نسخه بین الملی آن به زبان انگلیسی فول فلش بوده و در آن از جذابیت افکتهای موجود در فلش بهره گرفته شده و با برنامه نویسی قابلیت دینامیک بودن را دارا می باشد. نسخه دیگر آن به دو زبان فارسی و انگلیسی بوده و با برنامه نویسی پیشرفته و مدرن طراحی گردیده است. پنل مدیریتی دینامیک مجزا برای دو زبان جهت ورود اطلاعات توسط اپراتور، سئوی مناسب و بهینه با موتورهای جستجوگر وب از دیگر امکانات سایت قالی سلیمان می باشد. گرافیک این سایت نیز کاملا اختصاصی و با استفاده از المان های فرش و رنگ بندی های سازمانی شرکت انجام شده است.

قالی سلیمان

درباره قالی سلیمان:

قالی سلیمان فعالیت خود را در سال ۶۱ با ریسندگی نخ آغاز و سپس تولید فرش را از سال ۷۱ شروع نمود. اکنون با بیش از پنجاه نمایندگی عمده فروشی و خرده فروشی در سطح کشور قدمهای استواری را در تصاحب سهم بازارهای بین المللی برداشته است.

ویژگی های سایت:

طراحی سایت قالی سلیمان در دو نسخه که از طریق صفحه ورودی سایت قابل دسترسی می باشد اجرا شده است. نسخه بین الملی آن به زبان انگلیسی فول فلش بوده و در آن از جذابیت افکتهای موجود در فلش بهره گرفته شده و با برنامه نویسی قابلیت دینامیک بودن را دارا می باشد. نسخه دیگر آن به دو زبان فارسی و انگلیسی بوده و با برنامه نویسی پیشرفته و مدرن طراحی گردیده است. پنل مدیریتی دینامیک مجزا برای دو زبان جهت ورود اطلاعات توسط اپراتور، سئوی مناسب و بهینه با موتورهای جستجوگر وب از دیگر امکانات سایت قالی سلیمان می باشد. گرافیک این سایت نیز کاملا اختصاصی و با استفاده از المان های فرش و رنگ بندی های سازمانی شرکت انجام شده است.

Flash0%
.net0%

ورود به سایت قالی سلیمان

طراحی سایت قالی سلیمان - فلش و دات نتاستودیو سیمیا