عکاسی صنعتی – شرکت تلاونگ

شرکت تلاونگ در سال ۱۳۵۶ با تاسیس یک مزرعه پرورش مرغ گوشتی با ظرفیت ۱۷۰,۰۰۰ قطعه در راه خدمت به پیشرفت صنعت مرغداری گام نهاد و در روند توسعه فعالیتهای خود اقدام به تاسیس مزارع مرغ مادر گوشتی، کارخانه جوجه کشی، مزارع پرورش مرغ تخمگذار، گوشتی و کارخانجات تولید نهاده های تغذیه ای دام و طیور نمود
شرکت تلاونگ همواره ارتقاء کیفیت و نوآوری در تولید محصولات را سرلوحه کار خود قرارداده و هم اکنون پس از سه دهه فعالیت در صنعت دام وطیور، مجموعه متنوعی از محصولات مختلف را با ایجاد ارتباط متقابل با شرکت های معتبر اروپایی، تولید و عرضه نموده است.

عکاسی صنعتی از محصولات تلاونگ

داشتن عکس هایی مناسب از محصولات و فضاهای مختلف تأثیر فراوانی در داشتن کاتالوگ ، وب سایت و بروشوری مناسب و زیبا دارد. دانش اینکه چه عکس های با چه کیفیتی برای کاتالوگ ها مناسب هستند و چه عکس هایی با چه تنظیماتی برای فرضاً وب سایت مناسب هستند بسیار می تواند جلوی هزینه های هنگفت عکاسی از محصولات متعدد را بگیرد.

telavang

 

برقراری ارتباط با مخاطب

عکاسی صنعتی محصولات شما را به طور کامل و با کیفیت نمایش می دهد. در عکاسی صنعتی به وسیله نور های مناسب و تجهیزات تصویری کامل از خدمات و محصولات شما ثبت می گردد که آن به مخاطب شما نشان داده می شود.بنابراین می توانیم به طور کلی بگوییم که هدف از عکاسی صنعتی نمایش دقیق محصولات شما می باشد.
در عکاسی صنعتی عکسی که گرفته می شود باید در حین سادگی ارتباط عمیقی را مخاطب برقرار نماید و از عوامل اصلی در عکاسی صنعتی به شمار می رود.
عکاسی صنعتی به طور تقریبی در ضمینه های تبلیغاتی مناسب می باشند و عکاسی صنعتی در تهیه کاتالوگ ها و تابلو ها و… به کار برده می شود.

عکاسی صنعتی - شرکت تلاونگsimia