عکاسی صنعتی – شرکت زرین خوشه

شرکت زرین خوشه هشتگرد (سهامی خاص) فعالیت تولیدی خود را در زمینه تولید انواع آرد و سبوس در تاریخ ۲۷/۰۱/۷۷ واقع در کیلومتر ۱۴ جاده کرج-هشتگرد، بعد از سه راه سهیلیه، خیابان آرد سازان آغازنمود. هم اکنون این شرکت با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات کمپانی بولر سوئیس با تولید روزانه ۳۰۰تن آرد و ذخیره سازی ۳۰٫۰۰۰ تن گندم مشغول به فعالیت می باشد.
محصولات تولیدی این شرکت انواع آرد نول و ستاره و سبوس می باشد که در تهیه نان، شیرینی، کیک ، ماکارونی ، رشته ، بیسکوئیت ، نشاسته و گلوکز و مصارف طباخی صنفی و خانگی مورد استفاده قرار می گیرد.

عکاسی صنعتی از خط تولید و محیط کارخانه شرکت زرین خوشه

داشتن عکس هایی مناسب از محصولات و فضاهای مختلف تأثیر فراوانی در داشتن کاتالوگ ، وب سایت و بروشوری مناسب و زیبا دارد. دانش اینکه چه عکس های با چه کیفیتی برای کاتالوگ ها مناسب هستند و چه عکس هایی با چه تنظیماتی برای فرضاً وب سایت مناسب هستند بسیار می تواند جلوی هزینه های هنگفت عکاسی از محصولات متعدد را بگیرد.

zarrinkhoosheh

 

برقراری ارتباط با مخاطب

عکاسی صنعتی محصولات شما را به طور کامل و با کیفیت نمایش می دهد. در عکاسی صنعتی به وسیله نور های مناسب و تجهیزات تصویری کامل از خدمات و محصولات شما ثبت می گردد که آن به مخاطب شما نشان داده می شود.بنابراین می توانیم به طور کلی بگوییم که هدف از عکاسی صنعتی نمایش دقیق محصولات شما می باشد.
در عکاسی صنعتی عکسی که گرفته می شود باید در حین سادگی ارتباط عمیقی را مخاطب برقرار نماید و از عوامل اصلی در عکاسی صنعتی به شمار می رود.
عکاسی صنعتی به طور تقریبی در ضمینه های تبلیغاتی مناسب می باشند و عکاسی صنعتی در تهیه کاتالوگ ها و تابلو ها و… به کار برده می شود.

عکاسی صنعتی - شرکت زرین خوشهsimia