عکاسی صنعتی – شرکت صنایع تولیدی ابتکار پلاستیک تهران – استودیو سیمیا

شرکت صنایع تولیدی ابتکار پلاستیک تهران (سهامی خاص) فعالیت خود را از سال ۱۳۶۴ در زمینه طراحی و ساخت قالبهای صنعتی، تولید قطعات پلیمری، کامپاندینگ مواد و انجام آزمون های تخصصی کیفی با بهره گیری از قابلیتهای نیروی انسانی مجرب ، ماشین آلات تولیدی و تجهیزات مناسب آزمایشگاهی ، سیستم مدیریت کیفیت منطبق براستانداردهای ISO 9001:2008 ISO / TS16949 : 2009 از شرکت TUV NORD آلمان و گرید “B” شرکت طراحی مهندسی و تامین قطعات ایران خودرو(ساپکو) آغاز نموده و تا امروز کوشیده است تا به آنچه مشتریان می اندیشند جامه عمل بپوشاند.
تداوم و ارتقاء توان تخصصی و تجربی شرکت ابتکار پلاستیک تهران در ساخت و تولید، همواره افزایش رضایت مشتریان را به همراه داشته، به شکلی که در حال حاضر این شرکت تولید بالغ بر یکصد و هفت نوع محصول برای خودرو های پژو، سمند، مزدا و همچنین صنایع غیر خودرویی شامل سبد های صنعتی، زونکن های پلاستیکی را در سه سایت تولیدی خود به عهده دارد.

عکاسی صنعتی از محصولات

داشتن عکس هایی مناسب از محصولات و فضاهای مختلف تأثیر فراوانی در داشتن کاتالوگ ، وب سایت و بروشوری مناسب و زیبا دارد. دانش اینکه چه عکس های با چه کیفیتی برای کاتالوگ ها مناسب هستند و چه عکس هایی با چه تنظیماتی برای فرضاً وب سایت مناسب هستند بسیار می تواند جلوی هزینه های هنگفت عکاسی از محصولات متعدد را بگیرد.

شرکت صنایع تولیدی ابتکار پلاستیک تهران

 

برقراری ارتباط با مخاطب

عکاسی صنعتی محصولات شما را به طور کامل و با کیفیت نمایش می دهد. در عکاسی صنعتی به وسیله نور های مناسب و تجهیزات تصویری کامل از خدمات و محصولات شما ثبت می گردد که آن به مخاطب شما نشان داده می شود.بنابراین می توانیم به طور کلی بگوییم که هدف از عکاسی صنعتی نمایش دقیق محصولات شما می باشد.
در عکاسی صنعتی عکسی که گرفته می شود باید در حین سادگی ارتباط عمیقی را مخاطب برقرار نماید و از عوامل اصلی در عکاسی صنعتی به شمار می رود.
عکاسی صنعتی به طور تقریبی در ضمینه های تبلیغاتی مناسب می باشند و عکاسی صنعتی در تهیه کاتالوگ ها و تابلو ها و… به کار برده می شود.

عکاسی صنعتی - شرکت صنایع تولیدی ابتکار پلاستیک تهران - استودیو سیمیااستودیو سیمیا
  • 1
  • 2.5 K