عکاسی صنعتی – صنایع غذایی ایران فرید (پاکر)

شرکت تولیدی و بازرگانی ایران فرید با ربع قرن تجربه ازسال۱۳۶۷ قدم به عرصه ی صنعت تولید و بسته بندی موادغذایی در ایران گذاشته ودرطی این سال ها تولیداتی در زمینه مشتقات آردی بابرندهای درسا و پارت را تجربه نموده است. در پی نتایج به دست آمده ازفرایند شناسائی نیازبازار، توسط کارشناسان بازرگانی ودر جهت پاسخ به آن ،قدم به برداشته وگ امی نورادرسال۸۸ با راه اندازی خط تولید پیازسرخ شده آماده مصرف برداشته ایم که درهمین راستا موفق به اخذمجوزات لازم شدیم ودرسال۸۹موفق به تولیدسیر و پیازداغ کاملا طلایی رنگ،بابافتی ترد و کم چرب به همراه عطر و طعم دلپذیرشدیم. ماتوانسته ایم با تکیه بر نیروهای تحصیل کرده ،خلاق و با احاطه به دانش روز ،شناخت درست از نیاز بخش های مختلف وهمچنین با دید ارتقا سطح زندگی و کمک به مدیریت زمان آشپزی اقدام به تولید محصولات جدید نموده ایم که شامل :سبزی قورمه سرخ شده ،نعناع و جعفری سرخ شده ، کرفس سرخ شده ، کدو سرخ شده، ، بادمجان سرخ شده ،بادمجان کبابی ،اسفناج آماده مصرف و همچنین رشته آش طعم دار(برای اولین باردرایران) که کدبانوی ایرانی بتواند در کمترین زمان ،بهترین غذا را تهیه وآماده نماید.

عکاسی صنعتی از محصولات غذایی شرکت صنایع غذایی ایران فرید (پاکر)

داشتن عکس هایی مناسب از محصولات و فضاهای مختلف تأثیر فراوانی در داشتن کاتالوگ ، وب سایت و بروشوری مناسب و زیبا دارد. دانش اینکه چه عکس های با چه کیفیتی برای کاتالوگ ها مناسب هستند و چه عکس هایی با چه تنظیماتی برای فرضاً وب سایت مناسب هستند بسیار می تواند جلوی هزینه های هنگفت عکاسی از محصولات متعدد را بگیرد.

logo33249092
 

برقراری ارتباط با مخاطب

عکاسی صنعتی محصولات شما را به طور کامل و با کیفیت نمایش می دهد. در عکاسی صنعتی به وسیله نور های مناسب و تجهیزات تصویری کامل از خدمات و محصولات شما ثبت می گردد که آن به مخاطب شما نشان داده می شود.بنابراین می توانیم به طور کلی بگوییم که هدف از عکاسی صنعتی نمایش دقیق محصولات شما می باشد.
در عکاسی صنعتی عکسی که گرفته می شود باید در حین سادگی ارتباط عمیقی را مخاطب برقرار نماید و از عوامل اصلی در عکاسی صنعتی به شمار می رود.
عکاسی صنعتی به طور تقریبی در ضمینه های تبلیغاتی مناسب می باشند و عکاسی صنعتی در تهیه کاتالوگ ها و تابلو ها و… به کار برده می شود.

عکاسی صنعتی - صنایع غذایی ایران فرید (پاکر)simia