عکاسی صنعتی – کلینیک پردیس نور

مرکز تصویربرداری پردیس نور با بهره بردن از جدیدترین سیستمهای تصویربرداری پزشکی در منطقه سعادت آباد تهران از سال ۱۳۸۹ ارائه خدمت به هموطنان گرامی را آغاز نموده است.
بخشهای مختلف این مرکز تصویربرداری عیارتند از : رادیولوژِی دیجیتال و پانورکسٍ، سونوگرافی، پزشکی هسته ای (گاما اسکن)، ماموگرافی، ام آر آی، سی تی اسکن، سنجش تراکم استخوان
در این مرکز همچنین کلینیک های مختلفی ارائه خدمت می نماید. از مهمترین کلینیک ها می توان به کلینیک واریس، کلینیک اینترونشن تومورهای کبدی، کلینیک اینترونشن بیماریهای پستان و زنان، کلینیک ستون فقرات و لیزر آندوسکوپ، کلینیک بررسی سلامت جنین، اشاره نمود. ریز خدمات اینترونشن کلینیک های مختلف این مرکز در قسمت بخشها و کلینیک های سایت قابل دسترسی می باشد.

عکاسی صنعتی از کلینیک تصویربرداری هسته ای پردیس نور

داشتن عکس هایی مناسب از محصولات و فضاهای مختلف تأثیر فراوانی در داشتن کاتالوگ ، وب سایت و بروشوری مناسب و زیبا دارد. دانش اینکه چه عکس های با چه کیفیتی برای کاتالوگ ها مناسب هستند و چه عکس هایی با چه تنظیماتی برای فرضاً وب سایت مناسب هستند بسیار می تواند جلوی هزینه های هنگفت عکاسی از محصولات متعدد را بگیرد.

pardisnoor

 

برقراری ارتباط با مخاطب

عکاسی صنعتی محصولات شما را به طور کامل و با کیفیت نمایش می دهد. در عکاسی صنعتی به وسیله نور های مناسب و تجهیزات تصویری کامل از خدمات و محصولات شما ثبت می گردد که آن به مخاطب شما نشان داده می شود.بنابراین می توانیم به طور کلی بگوییم که هدف از عکاسی صنعتی نمایش دقیق محصولات شما می باشد.
در عکاسی صنعتی عکسی که گرفته می شود باید در حین سادگی ارتباط عمیقی را مخاطب برقرار نماید و از عوامل اصلی در عکاسی صنعتی به شمار می رود.
عکاسی صنعتی به طور تقریبی در ضمینه های تبلیغاتی مناسب می باشند و عکاسی صنعتی در تهیه کاتالوگ ها و تابلو ها و… به کار برده می شود.

عکاسی صنعتی - کلینیک پردیس نورsimia