عکاسی صنعتی – گروه صنعتی ناب استیل

گروه صنعتی ناب استیل(سهامی خاص) با تجربه ۳۰ ساله، در صنعت قاشق چنگال و کارد استیل کشور پیشرو می باشد. این گروه در سال ۱۳۶۲ تأسیس و همزمان نسبت به خرید تکنولوژی و تأمین ماشین آلات مطابق استاندارد Solingen آلمان اقدام نموده و برای اطمینان از کیفیت، مواد اولیه مصرفی خود را از بهترین انواع فولاد ضد زنگ و از معتبر ترین منابع تولیدی در اروپا با استاندارد بین المللی ISO 8442 تهیه می کند. همچنین متخصصین واحد کنترل کیفیت بر تمام مراحل تولید و ۱۰۰% محصولات نظارت کامل دارند. عملیات پولیش سطوح محصولات با ماشین آلات اتوماتیک آلمانی، عملیات آب کاری با طلای ۲۴ عیار و با ماشین آلات و دانش فنی کشور آلمان انجام می پذیرد. در ضمن با عملیات حرارتی خاصی تیزی لبه برشی کاردها پایدار گشته که این از مزایای منحصر به فرد کاردهای تولیدی این شرکت است. کلیه محصولات این شرکت قابلیت شستشو در ماشین ظرفشوئی را دارند، لذا این اطمینان به مشتریان محترم داده می شود که انواع سرویس قاشق و کارد ناب استیل مطابق استاندارد های روز کشور آلمان تولید می گردند.

عکاسی صنعتی از محصولات گروه صنعتی ناب استیل

داشتن عکس هایی مناسب از محصولات و فضاهای مختلف تأثیر فراوانی در داشتن کاتالوگ ، وب سایت و بروشوری مناسب و زیبا دارد. دانش اینکه چه عکس های با چه کیفیتی برای کاتالوگ ها مناسب هستند و چه عکس هایی با چه تنظیماتی برای فرضاً وب سایت مناسب هستند بسیار می تواند جلوی هزینه های هنگفت عکاسی از محصولات متعدد را بگیرد.

nabsteel

 

برقراری ارتباط با مخاطب

عکاسی صنعتی محصولات شما را به طور کامل و با کیفیت نمایش می دهد. در عکاسی صنعتی به وسیله نور های مناسب و تجهیزات تصویری کامل از خدمات و محصولات شما ثبت می گردد که آن به مخاطب شما نشان داده می شود.بنابراین می توانیم به طور کلی بگوییم که هدف از عکاسی صنعتی نمایش دقیق محصولات شما می باشد.
در عکاسی صنعتی عکسی که گرفته می شود باید در حین سادگی ارتباط عمیقی را مخاطب برقرار نماید و از عوامل اصلی در عکاسی صنعتی به شمار می رود.
عکاسی صنعتی به طور تقریبی در ضمینه های تبلیغاتی مناسب می باشند و عکاسی صنعتی در تهیه کاتالوگ ها و تابلو ها و… به کار برده می شود.

عکاسی صنعتی - گروه صنعتی ناب استیلsimia