سفارش سئو سایت

سفارش سئو سایت

سفارش سئو سایت

سفارش سئو برای هر فروشگاهی به چه شکل است؟

مقاله ای که امروز قصد داریم برای شما مورد بررسی قرار دهیم راجع به سفارش سئو است، برای آکاهی بیشتر از این موضوع پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب با ما همراه باشید.

 

دراین مقاله میخوانید :

منظور از سفارش سئو چیست؟

پیش از این که بخواهیم برای سایت سئو سفارش دهیم باید به چه نکاتی دقت کنیم؟

سفارش سئو سایت خود را باید به چه کسانی واگذار کرد؟

آیا سفارس سئو برای هر سایتی با دیگری تفاوت دارد؟ چرا؟

سئو سایت سفارشی شامل چه خدماتی می باشد؟

 

همانطور که می دانید امروزه بسیاری از مشاغل به صورت اینترنتی به فعالیت خود ادامه می دهند اما شاید همه ی آن ها در این عرصه موفق عمل نکنند، یکی از اصلی ترین دلایل موفقیت سایت ها سئو به کار رفته شده برای آن هاست، در صورتی که خدمات سئو توسط متخصص پیاده سازی شود هم می تواند رتبه ی بهتری نزد موتورهای جست و جو به دست آورد و هم این که میزان بازدید سایت بیشتر خواهد شد، با توجه به نوع سایت و شغلی که قرار است برای آن سئو انجام شود، سفارش سئو نیز می تواند متفاوت باشد به طور سفارش سئو برای سایت فروشگاهی، سفارش سئو برای سایت های شرکتی و سفارش سئو برای سایت های گردشگری همگی با هم تفاوت دارند، در ادامه هر آن چه باید در این باره بدانید را به شما خواهیم گفت.

 

استفاده از مشاوره های رایگان کارشناسان استودیو سیمیا

09359312383

 

منظور از سفارش سئو چیست؟

سفارش سئو در واقع به هر نوع اقدامی گفته می شود که کارشناس سئو برای بهینه سازی یک سایت انجام می دهد، این اقدامات می تواند با توجه به شرایط و درخواست های مشتری متفاوت باشد اما به طور کلی هدف از آن کسب رتبه بهتر در موتورهای جست و جو، افزایش میزان بازدید سایت و رسیدن به فروش یا ارائه بیشتر خدمات است.

پیش از این که بخواهیم برای سایت سئو سفارش دهیم باید به چه نکاتی دقت کنیم؟

زمانی که می خواهید سئو سایت را به شخص یا شرکتی واگذار کنید باید به یکسری نکات توجه داشته باشید، از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کیفیت سئو

سئو جز کارهایی است که به کیفیت بسیار بالا نیاز دارد تا شخص را به هدف دلخواه خود برساند، در واقع زمانی که سئو یک سایت به شکل صحیحی پیاده سازی شده باشد کاربران بیشتری جذب آن خواهند شد. میزان جذب بیشتری مشتریان ارتباط مستقیمی با میزان فروش و سود خواهد داشت.

سفارش سئو سایت

میزان هزینه

این که شما تا چه میزان می خواهید برای سئو سایت خود هزینه کنید از دیگر فاکتورهای مهم است که باید پیش از سفارش سئو برای سایت خود از آن مطلع شوید، از آن جایی که روش های متعددی برای سئو یک سایت وجود دارد در نتیجه توصیه می کنیم با شرکت هایی که در این زمنیه فعالیت دارند ارتباط برقرار کنید تا متناسب با هزینه ی شما سئوی مناسب را برای سایتتان پیاده سازی کنند.

سابقه کاری

سابقه کاری شرکت می تواند نقش بسزایی در کیفیت سایت داشته باشد، پس پیش از این که مبلغی پرداخت کنید یا این که سفارشی را به ثبت برسانید توصیه می کنیم که از سابقه ی کاری شرکت مورد نظر اطمینان حاصل کنید.

بررسی نمونه های سئو

مورد دیگری که باید پیش از انجام هر کاری حتما به آن توجه شود، مشاهده نمونه کارهایی است که پیش از این برای سایت های دیگری صورت گرفته است، با یک جست و جو در گوگل به راحتی می توانید از میزان کیفیت سئو پیاده سازی شده مطلع شوید.

سفارش سئو سایت خود را باید به چه کسانی واگذار کرد؟

با توجه به این که میزان سایت های ایجاد شده بسیار زیاد بوده و روز به روز در حال افزایش است از این رو انتظار می رود که شغل های همسو با آن نیز افزایش یابند، به طور مثال تعداد شرکت هایی که اقدامات مربوط به سئو را انجام می دهند بسیار زیاد است، اما در این میان باید به کدام یک اعتماد کرد و کار خود را به آن سپرد؟! ملاک هایی که برای شناخت یک تیم حرفه ای سئو وجود دارد بدین شرح است:

 • شرکت باید در ارائه خدمات سابقه طولانی مدتی داشته باشد.
 • پروژه هایی که برای سایر سایت ها انجام داده است باید به نتیجه رسیده باشد.
 • کارکنان مجرب و حرفه ای داشته باشد.
 • اطلاعات آن ها در خصوص سئو انواع سایت بروز شده باشد.
 • از جدیدترین الگوریتم های گوگل مطلع باشد.
 • سعی کنند برای هر وب سایت با توجه به حرفه ی آن برنامه ی مشخصی ارائه کند.
 • از فعالیت هایی که برای سایت ها انجام می شود باید به طور مداوم گزارش تهیه شود.
 • برای هر پروژه زمان کافی در نظر بگیرند.
 • در خصوص سایت هایی که نیاز به سئو دارند خدمات جامع و کاملی ارائه شود.
 • برای هر پروژه ای که انجام می دهند تعهدی داشته باشد.

آیا سفارس سئو برای هر سایتی با دیگری تفاوت دارد؟ چرا؟

در پاسخ به این سوال باید بگوئیم که بله! سفارشی که برای هر سایت ثبت می شود می تواند به طور کلی با سایر سایت های متفاوت باشد از این نظر که هر سایت مربوط به شغل و حرفه ی خاصی است که خدمات به خصوصی را به کاربران ارائه می کنند، علاوه بر آن نیازهای مشتریان با هم تفاوت دارد در نتیجه می توان گفت که سئو تمامی سایت ها به یک شکل نیست. به طور مثال سایت سفارش سئو برای سایت فروشگاهی با سفارش سئو برای سایت های شرکت و سفارش سئو برای سایت های گردشگری سه نوع مجزا از هم هستند، در واقع حیطه ی کاری آن ها باعث به وجود آمدن این تفاوت ها خواهد شد.

سفارش سئو سایت

سئو سایت سفارشی شامل چه خدماتی می باشد؟

اگر بخواهیم برای هر سایت به طور جداگانه خدمات ارائه شده را بررسی کنیم عملا قابل انجام نیست اما به طور کلی خدماتی که برای تمامی سایت ها وجود دارد شامل موارد زیر است:

 • آنالیز و بررسی سئو رقبا
 • تبیین استراتژی سئو سایت
 • پیاده سازی استراتژی تولید محتوا
 • طراحی UI و UX بر اساس اصول سئو
 • لینک بیلدینگ سئو سایت
 • سئو تکنیکال
 • سئو محلی
 • برندسازی در سئو
 • مشاوره سئو

توجه داشته باشید که هنگام سفارش سئو برای سایت خود حتما از شرکت ارائه کننده بخواهید که لیست خدمات خود را در اختیار شما قرار دهد، سپس درباره ی هر یک تخقیقات جامعی انجام دهید.

آیا نیاز به مشاوره دارید؟؟!

فقط کافیست با شماره تماس 09359312383 تماس گرفته و از مشاوره های رایگان کارشناسان استودیو سیمیا برخوردار شوید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


تولید محتوای تصویری

تولید محتوای تصویری

قیمت سئو سایت

قیمت سئو سایت

تولید محتوای متنی

تولید محتوای متنی

تعرفه تولید محتوا

تعرفه تولید محتوا

برچسب ها


آخرین پروژه ها


تولید محتوای ویدیویی
تولید محتوای تصویری
قیمت سئو سایت
خدمات افزایش بازدید سایت
تولید محتوای متنی
تعرفه تولید محتوا