درباره ما

درباره سیمیا

استودیو سیمیا خدمات جزئی و تکی ندارد…

استودیو سیمیا از راه اندازی سایت ، تا تولید محتوا و خدمات سئو ، راه اندازی کمپین های تبلیغاتی و تا به فروش رساندن شما از طریق دنیای بزرگ دیجیتال در کنار شما است…

ما از صفر تا صد راه اندازی کسب و کار آنلاین شما ، در کنارتان هستیم...

استودیو سیمیا در سال ۱۳۷۷ بنیانگذاری شد، از همان ابتدا بنیانگذاران این استودیو تلاش خود را برای طراحی وب سایت هایی متناسب با نیازکاربران آغاز کردند، استعداد و خلاقیت باعث گردید تا هدف خود را در این زمینه با جدیت دنبال کنند که این امر باعث موفقیت های زیادی گردید، طی سال های اخیر استودیو سیمیا با شناسایی و جذب نیروهای با استعداد در زمینه های مختلف توانسته دپارتمان هایی را در این زمینه ایجاد نماید تا پاسخگوی نیازهای مشتریان در امر تبلیغات، نرم افزارهای کاربردی و غیره باشد.ما همه استعدادها و قابلیت های خود را به کار می گیریم تا مشتریان ما با احساس بهتر و اعتماد به نفس بیشتر به کسب و کار خود بپردازند. همین امر باعث راحتی خیال و آرامش شما در طول پروژه خواهد شد. شما فقط نظاره گر پیشرفت خوب پروژه خواهید شد، حتی پس از اتمام پروژه نگران پشتیبانی نخواهید شد زیرا کارشناسان ما همواره در دسترس خواهند بود.استودیو سیمیا همواره علاقمند به کار کردن با شرکت هایی می باشد که اهداف بزرگی داشتند و در تحقق اهداف خود به دنبال تبلیغات و راهکارهای متفاوت و خاص می باشند، تا با این روش ها و تفاوت ها سریعتر به اهداف بزرگ خود نزدیکتر شوند.

آیا تا بحال به این فکر کرده ایم چه مدت زمان نیاز است تا به اهداف خود برسیم؟ ۲ الی ۵ سال یا بیشتر؟

هر زمان باشد ما می توانیم با برنامه ریزی و راهکارهای سودمند و مختلف این زمان را کاهش دهیم و شما را به اهداف و موفقیت هایتان نزدیکتر نماییم. حال اگر شما زمان و سرمایه تان را برای رسیدن به اهداف خود بطور صحیح اجرا نکنید سرمایه گذاری شما شکست خورده و شما متحمل خسارت هایی خواهید شد.

توانایی در حل مسائل از خصوصیات ذاتی انسان است…

ما با استفاده از آمیختن عقل، منطق، تخیل و همچنین با در اختیار داشتن جدیدترین تکنولوژی ها و کارشناسان مجرب به دنبال راه حل های خلاقانه برای مشتریان خود هستیم. تفکر استراتژیک، توجه اختصاصی به یکایک مشتریان، قیمت های مناسب و قابل رقابت ، نتایج صحیح و به موقع و پروژه های متفاوت از ویژگی های برجسته استودیو سیمیا می باشد. هم اکنون با عنایت خداوند و تلاش بی وقفه کارکنان استودیو سیمیا با تجربه طولانی و مهارت بالایی که هر یک در رشته خود دارند و با مجموعه وسیعی از مهارت ها توانسته ایم شعار این شرکت یعنی (سیمیا ، ماورای انتظارها) را به واقعیت تبدیل کنیم. پس با ما تماس بگیرید ، ما نیازهای شما را گوش می دهیم و در مقابل نیازهایتان راهکارهایی را پیش رویتان قرار می دهیم که می تواند چشم انداز تازه ای را برایتان به ارمغان بیاورد.