عکاسی صنعتی – شرکت پویندگان سعادت

شرکت پویندگان راه سعادت در سال ۱۳۷۷ با پشتیبانی پژوهشی موسسه تحقیقاتی جویندگان راه سعادت تاسیس گردید.
این شرکت تولیدکننده انواع مانیتور علائم حیاتی بیمار با پارامترهای ECG,SPO2,NIBP,TEMP,RESP,IBP,EtCO2, Gas Analyzer , CSM Multi با صفحه نمایش ۴٫۳″ تا ۱۸٫۵″ بصورت رنگی و تکرنگ می باشد. مدلهای مختلف دستگاه اعم ازS630، S1600، S1800 ، ZAGROS،ALBORZ B9، ALBORZ B5 آریا و سانترال مرکزی SAHAND تولیدات این شرکت می باشد که می تواند پاسخگوی بخشهای اورژانس, اتاق عمل جنرال, اتاق عمل قلب باز ریکاوری, ICU, CCU در بیمارستانها و کلینیک های درمانی باشد.

عکاسی صنعتی از محصولات غذایی شرکت صنایع غذایی نادی

داشتن عکس هایی مناسب از محصولات و فضاهای مختلف تأثیر فراوانی در داشتن کاتالوگ ، وب سایت و بروشوری مناسب و زیبا دارد. دانش اینکه چه عکس های با چه کیفیتی برای کاتالوگ ها مناسب هستند و چه عکس هایی با چه تنظیماتی برای فرضاً وب سایت مناسب هستند بسیار می تواند جلوی هزینه های هنگفت عکاسی از محصولات متعدد را بگیرد.

pooyandegan

 

برقراری ارتباط با مخاطب

عکاسی صنعتی محصولات شما را به طور کامل و با کیفیت نمایش می دهد. در عکاسی صنعتی به وسیله نور های مناسب و تجهیزات تصویری کامل از خدمات و محصولات شما ثبت می گردد که آن به مخاطب شما نشان داده می شود.بنابراین می توانیم به طور کلی بگوییم که هدف از عکاسی صنعتی نمایش دقیق محصولات شما می باشد.
در عکاسی صنعتی عکسی که گرفته می شود باید در حین سادگی ارتباط عمیقی را مخاطب برقرار نماید و از عوامل اصلی در عکاسی صنعتی به شمار می رود.
عکاسی صنعتی به طور تقریبی در ضمینه های تبلیغاتی مناسب می باشند و عکاسی صنعتی در تهیه کاتالوگ ها و تابلو ها و… به کار برده می شود.

عکاسی صنعتی - شرکت پویندگان سعادتsimia