عکاسی صنعتی – صنایع غذایی کامپوره خزر

شرکت صنایع کامپوره خزر تولید کننده انواع فراورده های گوشتی (سوسیس و کالباس وهمبرگر وانواع غذاهای اماده طبخ)درسال ۱۳۷۵در شهر صنعتی رشت اغاز به کارنموده است.این شرکت طی فعالیت های خود تاکنون توانسته است محصولات متنوع بسیاری را باکیفیت مطلوب دراختیار مصرف کنندگان قرار دهد.
مواداولیه مورد استفاده شرکت از مرغوب ترین مواد موجود در بازار و بهترین کارخانجات سازنده داخلی و خارجی تهیه میگردد که همگی دارای گواهینامه های استاندارد ملی و بین المللی بوده و با نظارت دقیق مهندسین صنایع غذایی مورد استفاده قرارمیگیرند.محصولات این شرکت باکنترل و نظارت دقیق کارشناسان و مسئولین فنی اداره نظارت بر مواد غذایی تولید شده و سپس به طور روزانه به ازمایشگاه مجهز میکروبی و شیمیایی تحویل و پس از کنترل کمی وکیفی روانه بازار میگرد.

عکاسی صنعتی از محصولات غذایی شرکت کامپوره خزر

داشتن عکس هایی مناسب از محصولات و فضاهای مختلف تأثیر فراوانی در داشتن کاتالوگ ، وب سایت و بروشوری مناسب و زیبا دارد. دانش اینکه چه عکس های با چه کیفیتی برای کاتالوگ ها مناسب هستند و چه عکس هایی با چه تنظیماتی برای فرضاً وب سایت مناسب هستند بسیار می تواند جلوی هزینه های هنگفت عکاسی از محصولات متعدد را بگیرد.

kampoore

 

برقراری ارتباط با مخاطب

عکاسی صنعتی محصولات شما را به طور کامل و با کیفیت نمایش می دهد. در عکاسی صنعتی به وسیله نور های مناسب و تجهیزات تصویری کامل از خدمات و محصولات شما ثبت می گردد که آن به مخاطب شما نشان داده می شود.بنابراین می توانیم به طور کلی بگوییم که هدف از عکاسی صنعتی نمایش دقیق محصولات شما می باشد.
در عکاسی صنعتی عکسی که گرفته می شود باید در حین سادگی ارتباط عمیقی را مخاطب برقرار نماید و از عوامل اصلی در عکاسی صنعتی به شمار می رود.
عکاسی صنعتی به طور تقریبی در ضمینه های تبلیغاتی مناسب می باشند و عکاسی صنعتی در تهیه کاتالوگ ها و تابلو ها و… به کار برده می شود.

عکاسی صنعتی - صنایع غذایی کامپوره خزرsimia